MadMax Sportswear Company

Společnost Mad Max Sportswear Company byla založena v lednu 1999 jako společnost zaměřená na sportovní oblečení, doplňky a další vybavení pro aktivní lidi.

Hlavním výrobním programem bylo sportovní oblečení se zaměřením na kulturistiku a fitness - tedy oblast ve které jsme se již delší dobu pohybovali a jehož jsme byli aktivní součástí. Oblast doplňků a vybavení pro cvičení byla pro nás pouze doplněním sortimentu. Zahrnovala tehdy 3 modely rukavic pro fitnesový trénink, 2 modely opasků a 3 modely rukavic pro box. Když jsme představili první vzorky našich rukavic a opasků našim přátelům, byli jsme velmi příjemně překvapeni jejich pozitivní odezvou. Během poměrně krátké doby nás někteří z nich začali přesvědčovat, abychom rozšířili sortiment o další výrobky a začali s vývojem nových modelů rukavic a opasků, které budou splňovat jejich požadavky a které na trhu chybí. Zaměřili jsme se tedy více na rukavice, opasky a další vybavení pro fitnessový trénink, a výroba sportovního oblečení byla postupně utlumována, až v roce 2002 byla zcela ukončena.

Abychom byli schopni nabídnout našim zákazníkům a to jak špičkovým kulturistům a fitneskám, tak i běžným uživatelům více, než jen prostou mechanickou ochranu rukou, zad a jiných částí těla při cvičení, zahájili jsme spolupráci s fyzioterapeuty a průmyslovým designérem a začali vyvíjet nové výrobky. Vznikly návrhy nových modelů rukavic a opasků, ovšem pro jejich výrobu bylo nutné hledat nové materiály a technologie. Jednalo se především o kůži s možností opakovaného praní, chladivé a rychleschnoucí materiály, špičkové suché zipy (fasteners), labely atd. Klíčovým bodem v tomto období bylo zahájení spolupráce s korejskou firmou VENTEX, která vyrábí špičkové materiály (fabrics) a v sortimentu jejich výrobků je i materiál Healtha+ cooling and quick dry material, který jsme jako první na světě použili v našich nových rukavicích. Začali jsme s vývojem zcela nových (inovativních) výrobků, které až doposud na trhu chyběly a tento vývoj je pro nás prioritou. Stále hledáme nové materiály, technologie, myšlenky a cesty jak přinést našim zákazníkům výrobky, které by jim nabídly podstatně více, než bylo až doposud v této branži obvyklé a můžeme dnes právem říct, že jsme se stali leaderem v aplikaci "všeho nového" v této branži.

Značka Mad Max je zavedená a velmi dobře známa ve více než 30-ti zemích světa a v našem sortimentu je více než 85 výrobků. Postupně jsme přinesli mnoho inovací, ale nejvýznamnější inovace, které ovlivnily nejen další vývoj našich výrobků, ale i celou tuto branži.

Byly to především následující inovace:

  • naše vlastní “intelligent conception” pro vývoj nových výrobků,
  • používání chladících a rychle schnoucích materiálů v našich výrobcích,
  • implementace identifikačních čipů v našich rukavicích.

Vytvořili jsme speciální kolekci výrobků pro Hard Core training bodybuilders "Dangerous game", speciální kolekci výrobků pro aktivní ženy "TATTOO" a speciální kolekci výrobků pro box, bojová umění, fitbox a další aerobní aktivity založené na boxu "a Fight to the Death". Jsme velmi pyšní na to, že naše výrobky používají špičkoví sportovci a můžeme se ve vývoji dalších výrobků opřít o jejich cenné zkušenosti, rady a doporučení.

V současnosti pracujeme na novém projektu nazvaném "tune up your outfit". Tento projekt je zaměřen na aktivní ženy a jejich wellnessové aktivity a nepřinese jim pouze nové výrobky, ale celkovou změnu koncepce pohledu na tuto oblast ... nechte se překvapit!