MadMax Sportswear Company

Společnost Mad Max Sportswear Company byla založena v lednu 1999 jako společnost zaměřená na sportovní oblečení, doplňky a další vybavení pro aktivní lidi.

Hlavním výrobním programem bylo sportovní oblečení se zaměřením na kulturistiku a fitness - tedy oblast ve které jsme se již delší dobu pohybovali a jehož jsme byli aktivní součástí. Oblast doplňků a vybavení pro cvičení byla pro nás pouze doplněním sortimentu. Zahrnovala tehdy 3 modely rukavic pro fitnesový trénink, 2 modely opasků a 3 modely rukavic pro box. Když jsme představili první vzorky našich rukavic a opasků našim přátelům, byli jsme velmi příjemně překvapeni jejich pozitivní odezvou. Během poměrně krátké doby nás někteří z nich začali přesvědčovat, abychom rozšířili sortiment o další výrobky a začali s vývojem nových modelů rukavic a opasků, které budou splňovat jejich požadavky a které na trhu chybí. Zaměřili jsme se tedy více na rukavice, opasky a další vybavení pro fitnessový trénink, a výroba sportovního oblečení byla postupně utlumována, až v roce 2002 byla zcela ukončena.

Abychom byli schopni nabídnout našim zákazníkům a to jak špičkovým kulturistům a fitneskám, tak i běžným uživatelům více, než jen prostou mechanickou ochranu rukou, zad a jiných částí těla při cvičení, zahájili jsme spolupráci s fyzioterapeuty a průmyslovým designérem a začali vyvíjet nové výrobky. Vznikly návrhy nových modelů rukavic a opasků, ovšem pro jejich výrobu bylo nutné hledat nové materiály a technologie. Jednalo se především o kůži s možností opakovaného praní, chladivé a rychleschnoucí materiály, špičkové suché zipy (fasteners), labely atd. Klíčovým bodem v tomto období bylo zahájení spolupráce s korejskou firmou VENTEX, která vyrábí špičkové materiály (fabrics) a v sortimentu jejich výrobků je i materiál Healtha+ cooling and quick dry material, který jsme jako první na světě použili v našich nových rukavicích. Začali jsme s vývojem zcela nových (inovativních) výrobků, které až doposud na trhu chyběly a tento vývoj je pro nás prioritou. Stále hledáme nové materiály, technologie, myšlenky a cesty jak přinést našim zákazníkům výrobky, které by jim nabídly podstatně více, než bylo až doposud v této branži obvyklé a můžeme dnes právem říct, že jsme se stali leaderem v aplikaci "všeho nového" v této branži.

Značka Mad Max je zavedená a velmi dobře známa ve více než 30-ti zemích světa a v našem sortimentu je více než 85 výrobků. Postupně jsme přinesli mnoho inovací, ale nejvýznamnější inovace, které ovlivnily nejen další vývoj našich výrobků, ale i celou tuto branži.

Byly to především následující inovace:

  • naše vlastní “intelligent conception” pro vývoj nových výrobků,
  • používání chladících a rychle schnoucích materiálů v našich výrobcích,
  • implementace identifikačních čipů v našich rukavicích.

Vytvořili jsme speciální kolekci výrobků pro Hard Core training bodybuilders "Dangerous game", speciální kolekci výrobků pro aktivní ženy "TATTOO" a speciální kolekci výrobků pro box, bojová umění, fitbox a další aerobní aktivity založené na boxu "a Fight to the Death". Jsme velmi pyšní na to, že naše výrobky používají špičkoví sportovci a můžeme se ve vývoji dalších výrobků opřít o jejich cenné zkušenosti, rady a doporučení.

V současnosti pracujeme na novém projektu nazvaném "tune up your outfit". Tento projekt je zaměřen na aktivní ženy a jejich wellnessové aktivity a nepřinese jim pouze nové výrobky, ale celkovou změnu koncepce pohledu na tuto oblast ... nechte se překvapit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení