QNT Muscle Volumizer 800g

995 Kč

Zvolte variantu

Muscle Volumizer je unikátní, nový super-doplněk, který využívá patentovanou směs nejvyšší kvality bílkovin a energii-aktivujících, včetně kukuřičných extraktů. Doporučuje se použití před nebo v průběhu cvičení k dokonalému nasycení svalové buňky, stimulaci vstřebávání aminokyselin, zvýšení syntézy proteinů a rychlému doplnění zásoby glykogenu.

Detailní informace

Příchuť: Vanilka
Skladem
995 Kč

Detailní popis produktu

Muscle Volumizer je jedinečným, novým superdoplňkem, který obsahuje patentovanou směs nejkvalitnějších bílkovin a energii dodávajících sacharidů včetně Waxy Maize (vosková kukuřice). Použití před tréninkem nebo během tréninku skvěle nasytí svalové buňky, stimuluje vstřebávání aminokyselin, zvýší syntézu bílkovin a rychle obnovuje zásoby glykogenu.

Přípravek Muscle Volumizer je plný živin, které aktivují a zvětšují svalstvo, ale způsobí více než jen zvýšení objemu a načerpání svalů. Přípravek Muscle Volumizer více přispívá k nabytí čisté svalové hmoty a zvyšuje sílu a pevnost při použití vědecky zpracovaných složek snižujících únavu z tréninku a udržujících stabilní energii.   Tento zvýšený silový výkon vám umožní zvedat těžší závaží a ve více opakováních, vyvolá dlouhodobější nárůst svalů a zvýší váš celkový fyzický výkon.

ZVYŠUJE SVALOVOU PUMPU, NÁRŮST & OBJEM

  • Zvyšuje svalovou hydrataci & doplnění glykogenu
  • Skvělé vstřebávání aminokyselin & Syntéza proteinů
  • Pomáhá zvedat těžší závaží po více opakování

 

Doporučené dávkování

30g rozmíchejte v 200 až 300 ml vody. Užívejte 1 až 2 denně dle Vaší fyzické zátěže.

Obsah balení

800g

Složení

Proteiny (koncentrátproteinu syrovátky, izolát proteinu syrovátky, vaječný albumin, kaseinát vápenatý), kukuřičný škrob, beta-alanin, aroma, inulin, psylliun (Plantago ovata), L-glutamin, taurin, L-tyrosin, L-citrulin malát, L-histidin, proteáza (z Aspergillus Niger), sladidlo E955.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
1x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x