QNT Testek

Akce Tip
Výrobce: QNT
995 Kč
Skladem

QNT Testek™ obsahuje všechny přírodní účinné látky, které pracují s přirozenou hormonální cestou k maximalizaci budování svalů a spalování tuků za pomoci účinků testosteronu a růstových faktorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TESTOSTERON BOOSTER

QNT Testek® obsahuje všechny přírodní účinné látky, které pracují s přirozenou hormonální cestou k maximalizaci budování svalů a spalování tuků za pomoci účinků testosteronu a růstových faktorů.

U mužů se zvyšují anabolické růstové faktory, což vede k rychlému zisku ve svalové hmotě spolu se ziskem síly na úkor snížení tělesného tuku.

Testek® ale neřeší nadbytek testosteronu, který abnormálně může vést k nezdravému zvýšení estrogenu a dihydrotestosteron (DHT), což může vést k vypadávání vlasů a zvětšené prostatě.

Testek® navíc také obsahuje přesný komplex fytosterolů na snížení negativních účinků enzymatické přeměně testosteronu na DHT (také známý jako inhibitory 5-alfa reduktázy).

Klíčové vlastnosti

  • Zvyšuje anabolický růstový faktor úrovně až o 333%.
  • Zvyšuje testosteron až o 184%.
  • Pomáhá snižovat hladinu škodlivého DHT cholesterolu.

Doporučené dávkování

  • Užívejte 4 kapsle denně.
  • Zapijte dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty na 4 kapsle

Zinek 15mg/100%*, Selen 200mcg/286%*, MyoBlastTM Anabolického růstového OPTIMIZER 326mg (SerinAid® phosphatidylserine, AlphaSize® Alpha-glycerolu fosforylchloridu cholin, N-acetyl-5-methoxytryptamin, Nikotinoyl-GABAm Pycamilon), EstroFlavinTM – Anti-Aromatase / DHT Complex 970mg (Hesperidinu flavanone glykosid, fytosterol Complex (Beta-sitosterol, campesterol, stigmasterol, brassikasterol, stigmastanolu a tokoferoly)), Meduňkový bylinný extrakt, Lykopen. *%DDD - Doporučená denní dávka

Ostatní složky

Želatina, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, mastek, oxid titaničitý, E110, E129, E133, E127.

Upozornění

Obsahuje stopové množství soji. Nevhodné pro diabetiky. Není určeno pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte při teplotě do 30 stupňů, mimo dosah slunce. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím, nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stimulanty
Balení: 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
4x
4
3x
3
4x
2
2x
1
3x