QNT

Technologie kvalitní stravy (QNT) je soukromá společnost s hlavním sídlem v Belgickém Bruselu. Společnost byla založena v roce 1988 a od té doby se stala jednou z nejuznávanějších a největších společností na výrobu sportovní výživy na světě. Produkty QNT jsou prodávány ve více než 41 zemích napříč celou Evropou, Středním východem, Asií a Severní Amerikou.

“Již více než 20 let se tým QNT nepřetržitě snaží přinášet na trh po celém světě klinicky ověřené produkty té nejvyšší kvality tak, aby pomáhaly sportovcům dosahovat co možná nejlepších výsledků a zajistily růst jejich výkonnosti“

Firma QNT pracuje s výsledky klinických studií a se sportovci po celém světě, aby se jí podařilo vyrobit dokonale fungující produkty skvělé chuti. Při výrobě používá pouze ingredience té nejvyšší kvality produkované ve vlastní výrobě, která je certifikována podle ISO 9001, GMP HACCP a EFSIS. Nyní navíc kombinuje výsledky nejlepších amerických klinických studií s pokrokovými Evropskými postupy výroby, které jsou podrobeny té nejpřísnější kontrole, podle velmi striktní legislativy Evropské Unie. Každý produkt QNT je vyvinut s ohledem na zvýšení síly, obratnosti, doplnění energie a dosažení vrcholného svalového rozvoje a výkonu, ať už je to v posilovně, na hřišti, nebo například v ringu.